Co się dzieje
images/100_lat_n.jpg

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim  |  ul. Kościuszki 57  |  57-550 Stronie Śląskie  |  Tel: (74) 814 12 31  |  Email: spstronieslaskie(at)wp.pl 

Dnia 11.01.2019  dzieci z klasy IIb  miały zajęcia na Czarnej Górze.

Uczyły się zjeżdżać na nartach. Serdecznie dziękujemy za profesjonalne podejście do dzieci  począwszy od udostępnienia i dobrania sprzętu w Wypożyczalni Sprzętu Zimowego na Czarnej Górze  u pana Piotra Jakubca  - wspaniała i miła obsługa, sprzęt na najwyższym poziomie, idealnie dobrany.

Dziękujemy i szczerze polecamy Szkółkę Narciarską Czarna Góra pana Roberta Kowalczyka.

Doświadczenie, fachowość, kompetentność instruktorów, w tym nieoceniona pomoc rodziców i jednocześnie instruktorów:  pana Szczyrka, państwa Mroczków, pana Michalaka, pomoc pani Sordyl, pana Macha, pani Pucztarskiej, pana Podolaka sprawiły, że na stoku czuliśmy się bezpiecznie.

Imponujące podejście do dzieci, instruktorzy szkolący uśmiechnięci, z pasją, sprawili, że dzieci nie chciały wracać do domu, a po pierwszych zajęciach nie było dziecka, które nie potrafiłoby samodzielnie zjechać ze stoku i zatrzymać się.

Po zajęciach rodzice zaprosili dzieci na gorącą czekoladę z bitą śmietaną i naleśnikami. A od pani Oli Andrzejak  porcja frytek dla każdego.

Zdjęcia robione na stoku przez panią Agnieszkę będą wspaniałą pamiątką dla każdego.

Gorące podziękowania od dzieci i wychowawczyni U. Góreckiej.