Co się dzieje
images/100_lat_n.jpg

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim  |  ul. Kościuszki 57  |  57-550 Stronie Śląskie  |  Tel: (74) 814 12 31  |  Email: spstronieslaskie(at)wp.pl 

Już tradycją w naszej szkole jest, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia organizujemy konkurs „Szkolne kolędowanie”. Spotkanie sprzyja zaprezentowaniu muzycznych talentów. To również okazja, aby poznać kolędy i pastorałki mniej znane lub zapomniane. W dniu 09.01.2019r. w naszej szkole zgromadzili się uczestnicy tegorocznego konkursu wraz ze swoimi bliskimi. W konkursie wystąpiło 38 uczniów z klas I-VI, w dwóch kategoriach wiekowych. Jury przyznało miejsca następującym uczestnikom: klasy I-III I miejsce – Lena Matkowska kl. Ic , Marcel Krawiec kl. Ic, Kacper Pliniewicz kl. Ic II miejsce – Karolina Nowakowska IIb III miejsce – Jasmin Birówka kl.IIIa

Klasy IV-VIII I miejsce – Kinga Krawiec kl. Vd, Zuzia Gałecka VIb II miejsce – Julia Majchrzak kl. IVb, Natalia Kordyjaczna IVb III miejsce – Dominik Sokołowski kl. IVa

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok – organizatorzy: p. Aleksandra Dumańska, p. Małgorzata Jezierska, p. Ewa Kozłowska, p. Joanna Jasionowska, p. Anna Maczkowska.