Aktualności
images/100_lat_n.jpg

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim  |  ul. Kościuszki 57  |  57-550 Stronie Śląskie  |  Tel: (74) 814 12 31  |  Email: spstronieslaskie(at)wp.pl 

Ważne informacje

Dla rodziców

Wykaz podręczników i ćwiczeń
Przejdź

Nasza kadra

Nasza kadra

Wykaz nauczycieli i personelu
Przejdź

Rada rodziców

Rada rodziców

Działania rady rodziców
Przejdź

Samorząd uczniowski

SU

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
Przejdź

biwak żeglarski 27 29.08.2018 1

 

KARTA UCZESTNIKA pobierz

 

 

Lista do pobrania

 

 

Spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas I w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się  20 czerwca 2018 roku o godzinie 15.00 w Szkole Podstawowej przy ulicy Kościuszki 57. Serdecznie zapraszamy. 

Na prośbę Rady Rodziców informujemy, że oferty na ubezpieczenie w roku szkolnym 2018/2019 można składać do 15 czerwca 2018 roku w zaklejonych kopertach z dopiskiem "Oferta ubezpieczania rok szkolny 2018/2019" w sekretariacie szkoły.

Uwaga Uczniowie, rodzice! W naszej szkole ruszyła zbiórka makulatury!

Organizatorem konkursu i zbiórki ,,Ratuj Naturę-Zbieraj Makulaturę’’ jest Burmistrz Stronia Śląskiego we współpracy z Dyrekcją Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim. Nagrodą dla klasy, która zbierze największą ilość makulatury jest wyjazd do kina Cinema 3D w Kłodzku oraz wizyta w McDonald ’s. Termin wyjazdu do kina uzgodniony zostanie z Dyrekcją Szkoły po ogłoszeniu wyników. Poprzez zbiórkę makulatury należy rozumieć zbiórkę wyłącznie odpadów takich jak: gazety, czasopisma, papier szkolny i biurowy, ulotki, książki, tektura opakowaniowa, kartony, torebki i worki papierowe. Na makulaturę nie nadają się: papierowe opakowania z domieszką innych tworzyw np. kartony po mleku, napojach, sokach, powlekane folią okładki niektórych starych podręczników, papier zatłuszczony, silnie zabrudzony lub powleczony folią. Makulatura musi być związana sznurkiem lub w kartonie i opisana (klasa). Ułatwi to ważenie, rejestrowanie makulatury i prowadzenie statystyki zbiórki.

Konkurs trwa od 14.05.2018 r. do 12.10.2018 r.

Termin pierwszej zbiórki 15.05.2018 w godzinach od 7.30 do 8.00 i od 14.15 do 15.00.

Miejsce: Szkoła Podstawowa (garaż koło stołówki ZSS).

Wszelkie pytania prosimy kierować do szkolnych koordynatorów: Jarosława Grzybowskiego i Marii Zimnej

REGULAMIN do pobrania

„Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam…”

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość - DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Hospicujm dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra".

Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom: Anicie Mrozek, Agnieszce Stercule, Jarosławowi Grzybowskiemu, Pani Sekretarce Annie Wierzbickiej, Koordynatorowi zbiórki Panu Krzysztofowi Mrozkowi bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe.

Dziękujemy Wam - kochani uczniowie - za to, że z takim poświęceniem wsparliście naszą akcję.

Nie zawiedli nas rodzice naszych uczniów, mieszkańcy Stronia Śląskiego. Wszystkim, których trudno tutaj wymienić z imienia i nazwiska, a w jakikolwiek sposób wsparli tę akcję, okazali bezinteresowną pomoc – wyrażamy ogromną wdzięczność !!!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim Małgorzata Ozga

 

Scan 1

 

Scan2 1 1